Personale 

Anella Nykvist

Anella Nykvist

Stilling:

Børnehaveklasseleder

Anna Gade

Anna Gade

Stilling:

Lærer

Annanbeth Storm

Annanbeth Storm

Stilling:

Vejleder og dysleksi lærer

Bente Johannessen

Bente Johannessen

Stilling:

Lærer

Berit Melms

Berit Melms

Stilling:

Lærer og praktikvejleder

Betina Nørregaard

Betina Nørregaard

Stilling:

Lærer

Bibbi Din

Bibbi Din

Stilling:

Lærer

Busra Ozdemir

Busra Ozdemir

Stilling:

Lærer

Cecillie Sand

Cecillie Sand

Stilling:

Lærer, Dysleksivejleder og praktikvejleder

Christian Geisler

Christian Geisler

Stilling:

Lærer

Emine Ayse Yildirim

Emine Ayse Yildirim

Stilling:

Lærer

Delal Saylik

Delal Saylik

Stilling:

Lærer

Fatma Kücükkartal

Fatma Kücükkartal

Stilling:

Lærer

Güney Hayal

Güney Hayal

Stilling:

Lærer

Heidi Bardum Jensen

Heidi Bardum Jensen

Stilling:

Lærer

Heidi Duus

Heidi Duus

Stilling:

Lærer

Helle Lise Andreasen

Helle Lise Andreasen

Stilling:

Lærer

Ida Sandberg Andersen

Ida Sandberg Andersen

Stilling:

Lærer

Dilan Acar

Dilan Acar

Stilling:

Lærer

Jens Grøn

Jens Grøn

Stilling:

Matematik vejleder og Lærer

Josephine Sørine Hartmann

Josephine Sørine Hartmann

Stilling:

Inklusionsvejleder

Julie Christensen

Julie Christensen

Stilling:

Lærer

Karina Baymler

Karina Baymler

Stilling:

Orlov – Inklusionsvejleder – tilbage i 2025

Kasper Tesch Larsen

Kasper Tesch Larsen

Stilling:

Lærer

Kenneth Kramager

Kenneth Kramager

Stilling:

Lærer

Kristian Elling Nielsen

Kristian Elling Nielsen

Stilling:

Lærer

Kübra Nur Demirkiran

Kübra Nur Demirkiran

Stilling:

Lærer

Fahiza Noreen Ali

Fahiza Noreen Ali

Stilling:

Lærer

Lars Remmen

Lars Remmen

Stilling:

Lærer

Rikke Dedenroth Hüttel

Rikke Dedenroth Hüttel

Stilling:

Lærer

Lilja Gunnarsdottir

Lilja Gunnarsdottir

Stilling:

Naturfagsvejleder, lærer og AMR for lærerne.

Line Blaabjerg Jensen

Line Blaabjerg Jensen

Stilling:

Pædagogisk læringscenter vejleder.

Linea Dahl Schmidt

Linea Dahl Schmidt

Stilling:

børnehaveklasseleder

Mai Bjerringsfelt

Mai Bjerringsfelt

Stilling:

Lærer

Mai Shin

Mai Shin

Stilling:

Lærer

Songül Hakbilen

Songül Hakbilen

Stilling:

Lærer

Marie Joen-Jacobsen

Marie Joen-Jacobsen

Stilling:

Lærer

Mathias Dela Cruz Hansen

Mathias Dela Cruz Hansen

Stilling:

Lærer

Melissa Damgaard Colaco

Melissa Damgaard Colaco

Stilling:

Lærer

Mette fredberg Thage

Mette fredberg Thage

Stilling:

lærer

Mia Kaas Nielsen

Mia Kaas Nielsen

Stilling:

Udskolingsleder

Mikkel Thomas Hertz Bjørkhof

Mikkel Thomas Hertz Bjørkhof

Stilling:

Lærer

Morten Bockelmann Bjældager

Morten Bockelmann Bjældager

Stilling:

Lærer

Mustapha El Maghlouk

Mustapha El Maghlouk

Stilling:

Lærer

Nurgül Hakbilen

Nurgül Hakbilen

Stilling:

Lærer

Peter Carstensen

Peter Carstensen

Stilling:

lærer

Sarah Kira Derbali

Sarah Kira Derbali

Stilling:

Lærer

Souad El Maghlouk

Souad El Maghlouk

Stilling:

Lærer

Sedat Karygadi

Sedat Karygadi

Stilling:

Lærer

Serkan Esen

Serkan Esen

Stilling:

lærer

Seyma Dogan

Seyma Dogan

Stilling:

Lærer

Sharafat Nasim Hussain

Sharafat Nasim Hussain

Stilling:

Lærer

Søren Hald

Søren Hald

Stilling:

Skoleleder og udskolingsleder

Sofie Dich Hermann

Sofie Dich Hermann

Stilling:

Indskolingsleder

Dorte Tygesen

Dorte Tygesen

Stilling:

Viseleder, Mellemtrins leder og administrativ leder.

Mette Steen Hoberg

Mette Steen Hoberg

Stilling:

SFO Leder

Christina Gedsø Færge

Christina Gedsø Færge

Stilling:

Administrativ

Lise Lindemann Olsen

Lise Lindemann Olsen

Stilling:

Administrativ

Brian Bonnesen Nielsen

Brian Bonnesen Nielsen

Stilling:

Teknisk serviceleder

Mark Nyborg Larsen

Mark Nyborg Larsen

Stilling:

Teknisk serviceleder

Anni Bodil Marie Jørgensen

Anni Bodil Marie Jørgensen

Stilling:

Pædagog

Halfa Sleba

Halfa Sleba

Stilling:

Pædagog

Heidi Støtrup Sejer

Heidi Støtrup Sejer

Stilling:

Pædagog

Jane Anita Kørner Petersen

Jane Anita Kørner Petersen

Stilling:

Pædagog

Kenneth Henriksen

Kenneth Henriksen

Stilling:

Pædagog og TR for pædagogerne.

Louise Marie Dramsgaard

Louise Marie Dramsgaard

Stilling:

Pædagog

Martin Benjamin Schippers

Martin Benjamin Schippers

Stilling:

Pædagog

Mette Buch Juhl

Mette Buch Juhl

Stilling:

Pædagog

Mikael Schomacker Magnussen

Mikael Schomacker Magnussen

Stilling:

Pædagog

Nicolaj Lilja Lorentz Jensen

Nicolaj Lilja Lorentz Jensen

Stilling:

Pædagog og AMR for pædagogerne.

Susanne Pedersen

Susanne Pedersen

Stilling:

Pædagog

Roueyda Mohamad Charif Ghanem

Roueyda Mohamad Charif Ghanem

Stilling:

Pædagog

Josephine Skov Herringstad

Josephine Skov Herringstad

Stilling:

Pædagog

Gülüzar Firat

Gülüzar Firat

Stilling:

Pædagog